O nás

Již od roku 2014 se zabýváme poskytováním služeb v oblasti kybernetické a informační bezpečnosti i odborných konzultací v dalších oblastech. CySec vznikl v loňském roce spojením dvou subjektů s cílem poskytovat zákazníkům komplexní řešení pod jednou střechou.

Naši experti mají hluboké znalosti norem z oblasti bezpečnosti, jako jsou například: ISO 2700x, Zákon o kybernetické bezpčnosti, GDPR, eIDAS a další.

Naše služby

DLAP neboli Data Leak Active Prevetion je vlastní řešení, které je postavené na principu frameworku. DLAP nabízí možnosti analýzy otevřených dat. Jako datové zdroje se využívají informace uložené na datových úložištích, informace a dokumenty z nezabezpečených FTP a SMB serverů.

DLAP

Penetrační testování otestuje odolnost vaší organizace před reálnými kybernetickými hrozbami. Princip spočívá v simulaci útoků hackera na počítačovou síť a mobilní či webovou aplikaci.

Penetrační testy

Sociální inženýrství testuje odolnost lidí ohledně sdělování citlivých firemních údajů či jiných důležitých dat zevnitř firmy. Zjednodušeně řečeno, „hacker“ v tomto případě působí na nejslabší článek systému zabezpečení – člověka.

Sociální inženýrství

Bezpečnostní audit je vám přinese srovnání s vašeho systému s obvyklými standardy. Zjistíte, zda chráníte svá data bezpečně a efektivně. Zároveň přinese i návrhy na řešení do budoucna.

Bezpečnostní audity

Správa privilegovaných účtů (PAM) Prevence narušení dat souvisejících s odcizenými přihlašovacími údaji, zneužitím oprávnění a nezabezpečeným vzdáleným přístupem. Ochrana před hrozbami související s odcizenými přihlašovacími údaji, zneužitím oprávnění a nežádoucím vzdáleným…

Technologie

Poradenství v oblasti ZOKB (181/2014 Sb.) Zmapování aktuálního stavu informačních systémů (jaká data a jakým způsobem se v něm spravují). Dotační poradenství PoradenstvíPopis řešení DLAP neboli Data Leak Active Prevetion…

Poradenství

Menu